Киснева мезотерапія

Киснева мезотерапія проводиться за допомогою введення препаратів під шкіру за рахунок тиску кисню. Процедуру рекомендовано всім пацієнтам, у тому числі з низьким больовим порогом. Киснева мезотерапія стає все більш популярною.
Зазвичай шкіра людини отримує кисень з повітря. Але з часом пори забруднюються, відмерлі клітини блокують живлення, тому шкіра перестає «дихати». Це вповільнює регенерацію, кровопостачання, спонукає до швидшого старіння, появі зморшок. Киснева мезотерапія збільшує киснепостачання до клітин з 18% до 98%. Препарати для лікування потрапляють під шкіру швидше, засвоюються ефективніше. Кисень активує фізіологічні процеси, сприяє появі здорового рум’янця та збільшенню тонусу, розгладженню зморшок, зняття ознак хронічної втоми.
Як проводять кисневу мезотерапію?
- демакіяж;
- вибір коктейлю для вирішення певної проблеми шкіри;
- нанесення на шкіру кисню з мезопрепаратом;
- за допомогою апарату струменем кисню обробляють шкіру, препарат потрапляє крізь міжклітинний простір, не пошкоджуючи і не травмуючи епітелій.
Під шкірою речовини та кисень здійснюють оздоровчу дію.
Перевагами кисневої мезотерапії є відсутність травматичного ефекту на шкіру, адже не потрібно робити уколи. Слідів після процедури не лишається. Роблять кисневу мезотерапію у будь-якому віці та при будь-якому типі шкіри. Можна поєднувати процедуру з іншими, що оказують ефект лістингу та омолодження.
У яких випадках рекомендують мезотерапію?
– для усунення глибоких зморшок;
– для розгладження носо-губної складки;
– для усунення темних кругів навколо очей;
– при наявності другого підборіддя;
– для боротьби з пігментними плямами;
– для освітлення обличчя.
Не рекомендується процедура від час вагітності, висипах на шкірі та наявності свіжих хірургічних шрамів.
Для кращого ефекту необхідно 6-10 процедур. Одна процедура триває біля 30 хвилин.